Venkovní žaluzie

Venkovní stínění v podobě žaluzií pro maximální pohodlí

Venkovní žaluzie od českého výrobce se vyznačují vysokou kvalitou protisluneční ochrany, snadnou údržbou, dokonalým zatemněním i pohodlným ovládáním, proto patří v kategorii exteriérového stínění k těm nejpoužívanějším. Venkovní žaluzie oceníte při použití na okna rodinných domů, bytů i komerčních budov. V nabídce najdete různé typy lamel včetně profilu ve tvaru písmene Z, který se vyznačuje největší mírou zatemnění. Venkovní žaluzie jsou výrazný estetický prvek, který zdůrazní vzhled vašeho bydlení.

Vedle moderního vzhledu přináší venkovní žaluzie řadu výhod v čele s ochranou proti přehřívání, protože se sluneční paprsky přes lamely žaluzií do interiéru vůbec nedostanou, tepelné klima v místnostech bude mnohem příjemnější. Venkovní žaluzie lze ovládat různými způsoby. Oblíbené jsou zejména typy doplněné o tichý motor s možností ovládání pomocí nástěnného tlačítka i dálkového ovládání. Hodí se i pro stínění velkých prosklených ploch, a to i na pásová okna používaná u komerčních a administrativních budov.

Venkovní žaluzie C80 / C65

Žaluzie s lamelou C65, C80 jsou nejrozšířenějším typem. Jsou osazeny lamelami ve tvaru C, které jsou vedeny po stranách ve vodicích lištách.

Venkovní žaluzie Z90 / Z70

Žaluzie Z70, Z90 mají hliníkové lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost a zastínění než u lamely tvaru C. Na spodní straně lamel je těsnění snižující hlučnost. Možnost děleného naklápění lamel.