Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou před nezvaným hmyzem všeho druhu. Zároveň umožňují dokonalou prodyšnost a zachování maximální propustnosti světla do interiéru. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním provedením se stávají i elegantním doplňkem, protože sítě mohou dokonale splynout s rámem Vašeho okna díky bohaté nabídce barevného provedení.

Dveřní sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou před nezvaným hmyzem všeho druhu. Zároveň umožňují dokonalou prodyšnost a zachování maximální propustnosti světla do interiéru.. Dveřní sítě promění každé balkónové nebo terasové dveře v nejmodernější prvek. Manipulace se sítí je bezpečná velice jednoduchá a lehce ji zvládnou i Vaše děti.

 

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.

Pevné okenní sítě rámové

Okenní sítě jsou nejjednodušší ochranou před hmyzem. Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchou montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL.

Pevné dveřní sítě rámové

Pevné dveřní sítě jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení. Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv dveře. Jednoduchá konstrukce a síťovina ze skelného vlákna zaručují velmi dlouhou životnost. Rám dveřní sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou, takže je v případě poškození vyměnitelná. Celá síť se montuje na dveřní rám pomocí pantů.

Rolovací sítě

Rolovací sítě jsou v dnešní době již standardním doplňkem uceleného sortimentu sítí proti hmyzu. Je to praktický doplněk, který vás neobtěžuje. Zvětšují rozsah řešení pro vaše okna a dveře. Jejich využití je především tam, kde se požaduje častá volnost a průchodnost. V době, kdy není využívána, je možno ji navinout do boxu.

Plisé sítě dveřní

Skládané dveřní sítě Plisé jsou moderním a elegantním doplňkem současných exteriérů. Plisé nejsou pouhou ochranou proti obtížnému hmyzu, navíc dodávají prostoru velmi osobitý charakter. Ideální řešení pro zimní zahrady, francouzská okna a terasy. Plisované ( neboli skládané sítě ) představují moderní ochranu interiéru před nežádoucím hmyzem. Elegantní provedení skládané sítě je velice dekorativní.

Posuvné sítě dveřní

Posuvné sítě proti hmyzu se používají pro rozměrově větší typy balkonových nebo vstupních dveří, terasy, zimní zahrady a obecně pro větší plochy. Ideální řešení nabízí pro dvoukřídlá francouzská okna. Konstrukce posuvných sítí se skládá z vnějšího rámu a jednoho nebo dvou pojezdových křídel sítě.